Portal internetowy o kulturze

4 500,00 zł

sprzedam


Portal Police, internetowy Police, kulturze Police

portal internetowy na sprzedaż Police, portal o kulturze Police

Sprzedam aktywny portal o poznańskiej kulturze (muzyka, film, literatura, koncerty, festiwale, wystawy), isntiejący od kwietnia 2012 roku.Na co dzień współpracujemy z instytucjami kultury (teatry, kina studyjne, muzea, CK Zamek, wybrane osiedlowe domy kultury, kluby muzyczne) i agencjami koncertowymi. Jesteśmy regularnie akredytowani na koncerty odbywające się w Poznaniu i zapraszani na premiery teatralne. Ponadto współpracujemy z wydawnictwami w zakresie premier literackich i muzycznych.
Portal jest zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Poznaniu (rejestr dzienników i czasopism).
Świat Kultury Poznań to portal internetowy poświęcony szeroko rozumianej kulturze. W kręgu naszych zainteresowań leży każda działalność artystyczna człowieka. Na łamach portalu przybliżamy nowości literackie, filmowe, teatralne. Piszemy o ważnych, naszym zdaniem, festiwalach, przeglądach, koncertach i innych wydarzeniach artystycznych. Nie ograniczamy się ani tematycznie, ani tym bardziej geograficznie – piszemy o wydarzeniach odbywających się w Poznaniu, Wielkopolsce, Polsce i na całym świecie.


Portal jest kierowany do wszystkich Czytelników, którzy pragną wiedzieć, co w kulturze piszczy. Nie ograniczamy się wyłącznie do kultury popularnej, czy też do kultury wysokiej. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz serwis zachęcał do uczestnictwa w kulturze – każdej, tej najbardziej lokalnej, jak i ogólnoświatowej; popularnej, ale i wysokiej. Pragniemy, aby każdy Czytelnik zainteresowany kulturą odnalazł cząstkę siebie na łamach naszego portalu.
Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 520

nr ogłoszenia: 22227